Kúpiť korčule na ľad – e-shop

Sprievodca výberom
korčúľ


Korčule na ľad  >  Po Vianociach zamrznú aj rybníky. Buďte na ne pripravení!

Po Vianociach zamrznú aj rybníky. Buďte na ne pripravení!

Ľadové korčule patria medzi najobľúbenejšie darčeky pre malých aj väčších športovcov. Aké korčule vybrať?

Síce to zatiaľ vonku na nejakú zimu nevyzerá, ale korčuľovať už môžete na zimných štadiónoch. Takmer každé mesto, kde nájdete hokejový svätostánok, ponúka verejné korčuľovanie. Napríklad v Žiline sa od októbra korčuľuje trikrát týždenne (streda, sobota, nedeľa) vždy 1,5 hodiny za 3 €.

Ale počkajte, až začne mrznúť. V mnohých mestách sa opäť otvoria klziská na námestí, kde si budete môcť zakorčuľovať a k tomu ochutnať niečo dobré v okolitých stánkoch. Už sa tešíte na vianočný punč?

Ľadové korčule na Vianoce!

A pod stromček určite oceníte nové korčule na ľad. Pre tých najmenších sú to obľúbené kačičky - náš tip sú kačičky Worker. Pre staršie dievčatá a slečny sa hodia dizajnové krasokorčule, pre chlapcov klasické hokejové kanady.

Najpredávanejšie sú korčule 2v1

Hitom sezóny sú nastaviteľné kolieskové korčule a korčule na ľad v jednom. Príkladom sú detské korčule 2v1 Aron White, ktoré kúpite za približne 30 € a vďaka nastaviteľnej veľkosti 29-40 vydržia aj niekoľko sezón. A podľa recenzentov sú v skutočnosti ešte krajšie ako na fotkách v e-shope.

A hokejové korčule?

Obľúbené sú kvalitné korčule WORKER AXT Hattrick, ktoré sú aktuálne vo veľkej zľave za 25,10 € na insportline.sk.

A dámy ocenia za obdobnú cenu predávané krasokorčule WORKER Xara, na ktorých recenzenti oceňujú kvalitu za veľmi priaznivú cenu.

Zdieľajte článokOdporúčame korčule na ľad


Ďalšie novinky

Kam vyraziť v lete na ľad?

Chýba vám aj v lete korčuľovanie na ľade? Môžete vyraziť na zimné štadióny. Ktoré majú otvorené celoročne?

všetky novinky